Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Akademia ONI, czyli warsztaty kulinarne i rękodzielnicze z rodzicami

1 października dla kilku z naszych uczestników był niezwykły ponieważ mogli oni, po raz pierwszy, uczestniczyć w warsztatach kulinarnych i rękodzielniczych ze swoimi rodzicami.

Warsztaty zostały zrealizowane w ramach partnerskiego projektu Stowarzyszenia Empatia wraz z Fundacją Marchewkowe Pole z Trzcianki. Projekt został dofinansowany przez środki PFRON-u będące w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Więcej informacji o projekcie przeczytacie na stronie internetowej:

http://www.akademiaoni.marchewkowepole.org/

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261