Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Zarażajmy tolerancją! - spotkanie integracyjne z uczniami

13 października 2015r. odbyło się spotkanie integracyjne naszych uczestników z uczniami Zespołu Szkół Licealno - Gimnazjalnych w Ratajach w ramach ogólnopolskiego konkursu "Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń".

Założeniem konkursu jest promowanie właściwych postaw wśród młodzieży, opartych na poszanowaniu wartości drugiego człowieka, respektowaniu prawa i zasad bezpieczeństwa, tolerancji oraz kształtowaniu poczucia przynależności do lokalnego społeczeństwa.

Pani Magda Przygoda, psycholog szkolny i organizator spotkania  słusznie stwierdziła, że spotkanie "stanowiło  dla uczniów doskonałą okazję do przełamania barier w kontakcie z osobami z różnymi rodzajami niepełnosprawności, ponadto umożliwiło poznanie ich sposobu postrzegania świata, a także zarażenie się szczerą radością życia i otwartością na nowe doświadczenia, jakimi emanowali nasi goście".WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261