Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Jubileusz Fundacji

5 listopada 2015 roku odbyło się spotkanie z okazji Jubileuszu 25 - lecia działalności Obywatelskiej Fundacji na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży, która od ponad 20 lat prowadzi nasz Warsztat. Na spotkanie zaproszone zostały władze, lokalne media oraz przyjaciele Fundacji. Podczas spotkania pani prezes Wanda Ślesińska opowiedziała o historii i działaniach Fundacji. Przedstawione zostały także wyremontowane i powiększone z tej okazji pracownie: komputerowa i rękodzielnicza, oraz nowy gabinet psychologa. Nie mogło oczywiście zabraknąć urodzinowego tortu.

Zdjęcia z remontu pracowni, który odbył się w lipcu 2015, do obejrzenia w naszej GALERII

A tu więcej zdjęć ze Spotkania Jubileuszowego

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261