Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

W świątecznej atmosferze


5 grudnia 2015 roku o godzinie 15:00, tradycyjnie jak co roku, odbyło się otwarcie wystawy prac bożonarodzeniowych  wykonanych w naszym Warsztacie. Wystawa znajduje się w sklepie "Arka w Chodzieży, ul. Reymonta.

Zachęcamy do kupowania naszych rękodzieł, niech ozdobią Wasze domy i staną się wyjątkowymi upominkami dla Waszych bliskich.

Tegoroczną wystawę otworzyła Wiesława Paprzycka i Marcin Miklejewski - uczestnicy naszego Warsztatu, oraz gospodarz spotkania i właściciel sklepu Arkadiusz Zimny. Kilka słów powiedział także chodzieski starosta Julian Hermaszczuk. O procesie powstawania prac ceramicznych opowiedziała uczestniczka z pracowni ceramicznej Jolanta Kowal.
W tym roku podczas wystawy zdobiliśmy świąteczne pierniki, przy śpiewie kolęd w wykonaniu Krzysztofa Koniarka.
Wszystkim gościom dziękujemy za wspólne, niezwykłe spotkanie.

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261