Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Zabawa karnawałowa z Warsztatem z Ujścia

 

Dnia 31 stycznia 2016 roku odbyła coroczna zabawa karnawałowa w Restauracji „Komfort” w Margoninie. W tym roku także bawiliśmy się z uczestnikami i kadrą Warsztatu Terapii Zajęciowej z Ujścia. Na początku kilka słów powiedziała pani Kierownik Małgorzata Staszewska i pan Starosta Julian Hermaszczuk. Następnie Samorząd WTZ wręczył własnoręczne wykonane wytwory panu Markowi Burzyńskiemu, państwu Kubackim i państwu Głąbiak. Z Fundacji była pani Krystyn Rzepa – Białczyk, była także  lokalna telewizja. Toastem rozpoczęliśmy zabawę. Później był obiad: rosół, dewolaj z serem, ziemniaki i różne surówki. Po pysznym obiedzie rozpoczęły się tance. Były też różne placki, ja jadłam murzynka. Odbył się konkurs na Damy, Kawalerów, Króla i Królową balu. Po wyborach wjechał pyszny tort. Bardzo mi się podobało, była fajna muzyka i miła atmosfera.

Bardzo dziękujemy państwu Ewie i Janowi Kubackim, jak również państwu  Hannie i Danielowi Głąbiak za kolejną zabawę w Restauracji „Komfort”. Dziękujemy też panu Markowi Burzyńskiemu za wspaniałą muzykę.

Tekst: Paulina Kowalska

 

Tegoroczna   zabawa  była  lepsza,  ponieważ   było  więcej  gości. Można się było fajnie bawić. W tym roku kupiłam sobie nową sukienkę, niebiesko – czarną. Nigdy nie byłam tak ubrana. Jeżeli chodzi o WTZ z Ujścia to naprawdę można się z nimi nieźle bawić, pogadać i co roku są ładnie ubrani. Zabawa była fajna.

Tekst: Jolanta Kowal

Fajnie się bawiliśmy z Warsztatem z Ujścia. Bardzo Wam dziękujemy, że  przyjechaliście na zabawę do  Margonina. Zabawa była fajna, karnawałowa i przyjemna! Ja się też super bawiłem. Był tort - duży, pychota i z palącymi świeczkami. Zapraszamy Warsztat z Ujścia do naszego Warsztatu do Chodzieży.

Tekst: Szymon Płonka

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261