Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Śniadanie Wielkanocne w Warsztacie

Dnia 23 marca 2016 roku odbyło się coroczne Śniadanie Wielkanocne. Śniadanie rozpoczęło się o 10:30. Przyszli zaproszeni goście: pan wicestarosta Mirosław Juraszek, pan Arek Zimny, państwo  Ela i Bodo Kusche, pani Lucyna Brzeźniak, pani   Barbara Słowińska, pan Jan Kubacki, pan Tadeusz Dzido, ksiądz proboszcz Ireneusz Szypura, pan Tomasz Bartkowiak, pani prezes Wanda Ślesińska oraz lokalne media i prasa. Rozpoczęła pani prezes  Wanda Ślesińska, później kilka słów powiedział pan wicestarosta Mirosław Juraszek. Na końcu zabrał głos ksiądz proboszcz Ireneusz Szypura. Na śniadanie były potrawy: sałatka, jajka, żurek, szynka z nadzieniem, babki i placek. Później wszyscy uczestnicy dostali zająca czyli słodycze. Była miła atmosfera.

Tekst: Paulina Kowalska

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261