Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Z wizytą u strażaków

Dnia 18 kwietnia 2016 roku wszyscy z WTZ-tu poszliśmy do Straży Pożarnej. Mł. kpt. mgr Piotr Borucki opowiadał nam jak działa straż pożarna, do czego służy rura strażacka i w jakich okolicznościach można z niej zjechać.       Oglądaliśmy wyposażenie wozu strażackiego również do niego wsiadaliśmy robiliśmy sobie zdjęcia w nim, ja też wsiadłam i mam zdjęcie. Później niektórzy uczestnicy robili sobie zdjęcia w  kasku   i  płaszczu strażackim. Na koniec pan Piotr przypomniał nam numery policji, straży  pożarnej,  pogotowia. Podobało mi się, było to ciekawe - tekst Paulina Kowalska.

W dniu 18 kwietnia całą grupą WTZ  byliśmy w Powiatowej Straży Pożarnej w Chodzieży. Najbardziej podobały mi się samochody i ubiór strażaka. Dowiedziałam się dużo ciekawych rzeczy o pracy strażaków, jest to praca bardzo odpowiedzialna i potrzebna - tekst Katarzyna Skrzypczak.

Byliśmy dzisiaj w straży pożarnej w Chodzieży.  Pokazywali  nam wozy strażackie. Mogliśmy robić sobie zdjęcia w stroju strażackim. Było bardzo miło, fajnie. Dziękujemy za zaproszenie. Długo będę wspominać ten dzień bo kocham straż pożarną. Pozdrawiamy wszystkich strażaków, którzy jeżdżą do wypadków, jest to trudna praca - tekst Szymon Płonka.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261