Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Ciekawe i ważne szkolenie

W czwartek, 5 maja 2016 roku, do naszego Warsztatu przyszedł ratownik medyczny pan Stanisław Jarosz. Pokazał nam różne sprzęty medyczne, które używa się do udzielenia pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Opowiadał w jaki sposób ich używać. Miał dwie torby. W jednej były między innymi wenflony, bandaże, strzykawki, kroplówka. W drugiej miał manekina i pokazywał jak robi się sztuczne oddychanie i masaż serca. Można było samemu spróbować to zrobić. Można było wszystko dotknąć i obejrzeć.  Na koniec niektórzy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z panem Stanisławem. Było to bardzo ciekawe szkolenie.

Tekst: Paulina Kowalska

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261