Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Seans filmowy w kinie

Dnia 17 maja 2016 roku wszyscy z Warsztatu poszliśmy do kina na film pod tytułem „Wszystko gra”, który zorganizował i ufundował nam nasz Samorząd.

Był to musical. Opowiadał o losach trzech kobiet z jednej rodziny, które walczą o swój dom, który chcą zabrać komornicy. Aktorzy tańczyli i śpiewali polskie przeboje. Był to bardzo ciekawy, fajny film.

Teskt: Paulina Kowalska

We wtorek, 17 maja 2016 roku  byliśmy wy kinie w Chodzieży na filmie pt.: „Wszystko gra”. To był film muzyczny, bardzo fajny i ciekawy. Było się można pośmiać jak dziewczyny malowały graffiti na ścianach. W filmie dużo tańczyli. Była to historia o trzech kobietach, które walczyły o swój dom, który chcieli zabrać komornicy. Prababcia wygrała ten dom w karty.

Tekst: Hubert Księżniakiewicz


WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261