Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Usiąść za kółkiem....

20 maja 2016 roku wzięliśmy udział w programie "Kierować każdy może". Forma opiera się na idei gier planszowych w mini-miasteczku komunikacyjnym. Program uczy podstawowych zasad poruszania się po drogach, jezdniach i chodnikach. W takiej scenerii uczestnicy wybierają się na wycieczkę, której przewodnikiem jest Dziadek Maciek.

Program  ma charakter interaktywny łączący współzawodnictwo wiedzowe z zabawą, nie ma tu jednak ani wygranych, ani przegranych. Największą atrakcją programu jest umożliwienie prowadzenia samochodu pod okiem instruktora. Chętnych do siadania za kółkiem u nas nie brakowało, każdy spróbował.

Zdjęcia w galerii

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261