Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Wycieczka nad morze

Od 7 do 9 września 2016 roku wszyscy byliśmy na wycieczce w Jarosławcu, Ustce i w Dolinie Charlotty.

 

Pierwszego dnia zakwaterowaliśmy się w domkach. Następnie poszliśmy do Muzeum Bursztynu dowiedzieć się jak powstawał bursztyn i z jakie są rodzaje bursztynów. Po muzeum mieliśmy czas wolny. Ja ze swoją grupą poszliśmy na gofry, a potem na plażę. Z pomocą Danki zamoczyłam stopy w morzu.   Wieczorem była dyskoteka, tańczyłam z  panem Andrzejem i Wojtkiem Chyrą. Drugiego dnia pojechaliśmy do Ustki. Tam mieliśmy zwiedzać Muzeum Chleba, ale się nie udało więc mieliśmy czas wolny. Poszliśmy do portu, na lody, zakupy i na plażę. Udało mi się także wejść na latarnię morską!  Po powrocie do Jarosławca poszliśmy na plażę. Tym razem chłopaki poszli się zamoczyć w morzu. Wieczorem było ognisko, dosyć nietypowe bo bez żadnego oświetlenia. Ostatniego dnia pojechaliśmy do Doliny Charlotty. Tam oglądaliśmy zwierzęta z różnych stron świata, ale też z Polski. Był też pokaz fok, który bardzo mi się podobał. Po obiedzie wyjechaliśmy w drogę powrotną. Wycieczka była bardzo fajna pogoda dopisała. 

Tekst: Paulina Kowalska    

Najbardziej na wycieczce  podobały mi się foki, karmienie fok i zwierzęta  w zoo. Foki miały na imię- Piotr, Marta i Marcel. Dobre  były obiady.

Tekst: Katarzyna Skrzypczak

 7,8,9 września 2016 to czas naszej kolejnej  wycieczki  warsztatowej. W tym roku wybraliśmy się nad morze. Wyjechaliśmy o godzinie 8:00 rano do Jarosławca, a o 12:30 byliśmy już na miejscu. Zobaczyliśmy Muzeum Bursztynu,  zwiedziliśmy też okolice Jarosławca. Po kolacji mieliśmy dyskotekę. Nocowaliśmy w domkach. Tak minął dzień pierwszy. Drugiego dnia pojechaliśmy do Ustki, gdzie było dużo  czasu wolnego i czas na kupowanie pamiątek. Wieczorem na terenie naszego noclegu mieliśmy ognisko z pieczeniem kiełbasek. Trzeciego dnia wybraliśmy się do Doliny Charlotty, gdzie obcowaliśmy z przyrodą i  mogliśmy oglądać zwierzęta z bliska. Byliśmy też w fokarium, gdzie widzieliśmy trening fok, oraz trening medyczny. Pogoda nam też dopisała.

Tekst: Joanna Kienic

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261