Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Natura zatopiona w ceramice

Dnia 15 września 2016 roku odbyła się wystawa zatytułowana "Natura zatopiona w ceramice".  Spotkaliśmy się w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chodzieży. Wystawę otworzyli uczestnicy: Paulina Opara i Adrian Szajowski. Następnie kilka słów powiedziała instruktorka z pracowni ceramicznej Danuta Drzewiecka - Piechowiak. Przestawiła nam również pana Dariusza Sałatę, który zajmuje się fotografowaniem ptaków.  Mogliśmy obejrzeć zdjęcia przez niego wykonane, między innymi  wróbli, rybołowów, kaczek, bocianów, łabędzi, żurawi i wiele innych.  Po pokazie zdjęć Danka zaprosiła wszystkich na pokaz prac ceramicznych, do których powstania przyczyniła się także pracownia stolarska. Były tam różne obrazki, motyle, ptaki ceramiczne. Był też poczęstunek przygotowany przez pracownię gospodarstwa domowego: babeczki oraz kawa i szampan. Po wystawie poszliśmy świętować do pubu "Dziupla". Bardzo mi się podobała i wystawa i pokaz.

Tekst: Paulina Kowalska 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261