Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Wizyta uczniów ze Stróżewa

16 listopada 2016r. nasz Warsztat odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Stróżewie z panią wychowawczynią. Po przywitaniu odbyło się losowanie, które decydowało o pójściu na zajęcia do pracowni: komputerowej, rękodzielniczej, ogrodniczo - plastycznej, ceramicznej, stolarskiej, oraz na zajęcia na salę rehabilitacyjną.

"Jestem pod dużym wrażeniem spotkania z uczniami ze szkoły ze Stróżewa. Myślę, że frajdą było zrobienie wspólnego zdjęcia, które uczniowie mogli samodzielnie zalaminować i zabrać na pamiątkę" - Wiesława Paprzycka. "Bardzo podobało mi się spotkanie z uczniami. Cieszę się, że mogłam poznać nowe osoby" - Agnieszka Troszczyńska.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261