Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Spotkanie andrzejkowe w Stróżewie

22 listopada 2016r. zostaliśmy zaproszeni do Szkoły Podstawowej im.mjr. H. Sucharskiego w Stróżewie na spotkanie andrzejkowe. Na samym początku miło i serdecznie powitał nas pan dyrektor i życzył udanej zabawy. Następnie zostaliśmy zaproszeni do wróżb i zabaw przy muzyce, przy których nieźle się wypociliśmy. Bardzo miło spędziliśmy czas, byliśmy szczęśliwi i zadowoleni! Był także poczęstunek i na sam koniec wspólne zdjęcie. Nauczycielom i uczniom bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie - Wiesława Paprzycka, Cezary Janiszewski.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261