Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Integracja i wspólna praca

24 listopada 2016r.mieliśmy przyjemność gościć uczniów ze Szkoły Podstawowej w Stróżewie. Była to już druga wizyta uczniów z tej szkoły w naszym Warsztacie. Tym razem odwiedzili nas uczniowie z klasy 5. Bardzo dziękujemy Wam za integrację i wspólną pracę w naszych pracowniach.

"W pracowni komputerowej gościliśmy Mateusza i Magdę. Opowiedzieliśmy co robimy w naszej pracowni i sprawiliśmy, żeby poczuli się jak "prawdziwi komputerowcy". Miło spędziłam ten dzień" - Wiesława Paprzycka.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261