Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Już po raz 15.!

3 grudnia 2016r., w sobotę, spotkaliśmy sie już po raz 15., aby otworzyć naszą bożonarodzeniową wystawę w sklepie "Arka" w Chodzieży. W tym roku podczas wystawy zdobiliśmy torebki na prezenty. Najpiękniejsze trafią wraz z prezentami na oddział dziecięcy Szpitala Powiatowego w Chodzieży.

Nie byłoby naszej wystawy, gdyby nie wielkie serce Arkadiusza Zimnego, naszego wieloletniego Przyjaciela, któremu podziękowania złożyła kierownik Małgorzata Staszewska. Serdecznie dziekujemy także wszystkim osobom, sponsorom, którzy w jakikolwiek sposób przyczyniają się do uświetnienia tej niezwykłej imprezy.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261