Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Spotkanie Wigilijne w Restauracji - Hotelu "Gościna"

21 grudnia 2016 roku uczestniczyliśmy w Spotkaniu Wigilijnym w Restauracji - Hotelu "Gościna" w Podaninie, które ufundowała nam
Obywatelska Fundacja na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży. Serdecznie dziękujemy!

"Bardzo miło będę wspominała warsztatowe Spotkanie Wigilijne, które zasponsorowała nam nasza Fundacja. Odbyło się w rodzinnej atmosferze. W czasie spotkania przekazaliśmy drewniany wózek, wykonany w pracowni stolarskiej, na ręce pana starosty Juliana Hermaszczuka. Wózek weźmie udział w licytacji na tegorocznym Balu Starosty. Składaliśmy sobie życzenia, łamaliśmy się opłatkiem i zostaliśmy obdarowani świątecznymi prezentami" - Joanna Kienic.

"Na Wigilii bardzo mi się podobało i było super. Fajnie, że pierwszy raz mogliśmy pójść do restauracji. Dostaliśmy prezenty - plecaki, aniołka z gliny i słodycze. Wczorajszy dzień był naprawdę udany" - Paulina Opara.

"Jestem pod wrażeniem tegorocznej Wigilii. Jestem dumna, że pierwszy raz byliśmy w restauracji. Jedzenie było wyśmienite" - Wiesława Paprzycka.

"W tym roku Wigilia była inna, w restauracji. Bardzo mi się podobała. Był barszcz do pica, była sałatka, pierogi i tradycyjny karp. Był też deser - ciasto z lodami. Przybyli zaproszeni goście, była też telewizja" - Agnieszka Troszczyńska.

"Bardzo podobała mi się Wigilia w restauracji. Była miła atmosfera, wszyscy byli ładnie ubrani. Stoły były ładnie ustrojone czerwonymi świeczkami i złotymi wstążkami. Naprawdę było super. Przybyli goście: starosta i wicestarosta oraz członkowie naszej Fundacji. Była też nasza przyjaciółka pani Lucyna Brzeźniak. Fundacja podziękowała pani Lucynie za lata pracy i wręczyła prezent" - Jolanta Kowal.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261