Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Mamy nowy Samorząd!

     23 stycznia 2017 roku uczestnicy naszego Warsztatu wybierali członków nowego Samorządu, który będzie ich reprezentował przez kolejne 2 lata.  W wyborach wzięło udział 34 z 35 uprawnionych do głosowania. Nad poprawnością wyborów czuwała komisja wyborcza w składzie: Justyna Ziegenhagen, Danuta Drzewiecka - Piechowiak i Elżbieta Smocikowska. 

A tak wygląda skład nowego Samorządu:

Przewodnicząca - Paulina Opara

Skarbnik - Paulina Kowalska

Sekretarz - Krzysztof Tews

Członkowie: Weronika Walczak i  Adam Roguski

Kochani gratulujemy Wam i życzymy, abyście tryskali pomysłami i aby nie opuszczał Was zapał i energia do pracy!

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261