Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Niezwykłe "Boże Narodzenie z Aniołami"

Delegacja z naszego Warsztatu miała przyjemność uczestniczyć 24 stycznia w prelekcji pt. "Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej dla organizacji pozarządowych", oraz w montażu słowno - muzycznym pt. "Boże Narodzenie z Aniołami". Na wydarzenie zostaliśmy zaproszeni do Chodzieskiego Domu Kultury przez Starostę Chodzieskiego oraz Młodzież i Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Chodzieży.


"Bardzo podobało mi się przedstawienie wykonane przez młodzież. Część młodzieży występowała w strojach aniołów. Na ekranie były wyświetlane slajdy z aniołami, a w głośnikach płynęła bardzo dobrze dobrana muzyka i fragmenty piosenek. Na scenie pojawiał się także dym przypominający dusze" - Jola Kowal.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261