Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

40 lat pracy twórczej pana Kazimierza Słodowego

"21 lutego 2017 roku byliśmy w Młodzieżowym Domu Kultury w Chodzieży na spotkaniu z panem Kazimierzem Słodowym. Mogliśmy tam oglądać jego prace wystawione z okazji 40. lat pracy twórczej. Pan Kazimierz opowiadał nam o swoich rzeźbach drewnianych i metalowych, każdy dostał katalog. Najbardziej podobała mi się rzeźba "Mała złodziejka" z metalu i wszystkie rzeźby też mi się podobały" - Hubert Skrzypczak.

"Wystawa mi się podobała. Fajne były te prace z drewna i metalu. Pan Kazimierz powiedział, że prawdziwe rzeźbienie zaczęło się, kiedy odkrył lipę. To jego ulubiony materiał, prawdziwa miłość, bo łatwo poddaje się ruchom dłuta i jest trwały" - Marcin Miklejewski.

"Wystawa mi się bardzo podobała, a pan Kazimierz bardzo ciekawie opowiadał" - Marta Burzyńska.

"Wystawa była interesująca, a prace niezwykłe. Autor ukazał swoje zamiłowanie do rzeźby w drewnie i metalu. Widać było zamiłowanie i pasję" - Przemo Kaniewski.

Panie Kazimierzu bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie i życzymy, aby kolejne lata pracy twórczej przynosiły jeszcze więcej radości i satysfakcji.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261