Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Wieszamy budki dla ptaków

Razem z panem Dariuszem Sałatą - wiceprezesem Zarządu Towarzystwa Miłośników Ziemi Chodzieskiej, 7 marca 2017 roku robiliśmy ostatnie poprawki budek lęgowych i wieszaliśmy je na drzewach na promenadzie przy jeziorze Miejskim.
Już za chwilę domki będą miały lokatorów! Mamy nadzieję, że już w maju będziemy mogli obserwować różne rodzaje sikor, wróble i mazurki przylatujące z pokarmem do swoich piskląt. Dzięki nim w naszych ogrodach będzie mniej szkodników!

Dziękujemy panu Darkowi za włączenie nas do akcji!

Danuta DP, Cezary J., Piotr S., Jacek F., Piotr M., Marcin M., Wojtek P.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261