Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Praca "Gdzie jest tata?" nagrodzona

Ceramiczna praca pt.: "Gdzie jest Tata", autorstwa Jolanty Kowal, została nagrodzona na Wielkopolskim Konkursie Plastycznym "Sztuka Osób Niepełnosprawnych".  Konkurs został zorganizowany w ramach programu wsparcia inicjatyw na rzecz osób niepełnosprawnych. Praca ta została zakwalifikowana do V etapu  ogólnopolskiego. Joli gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Moja praca jest  refleksją nad życiem i rodziną. Dotyka problemu matki samotnie wychowującej dziecko.

                                                      Jolanta Kowal

 

 

 

 

 

 

 

 

Ceramiczna praca pt" Gdzie jest Tata"

 

 

 

 

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261