Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Przy wielkanocnym stole

Dnia 5 kwietnia 2017 roku o godzinie 10:30 odbyło się  Śniadanie Wielkanocne. Przybyli wspaniali goście: starostowie chodziescy i wiceburmistrz, członkowie Fundacji,  nasi przyjaciele: Lucyna Brzeźniak i  Arek Zimny, oraz lokalne media. Ksiądz proboszcz pobłogosławił dania wielkanocne: jajka, sałatkę, żurek, kiełbasę białą, ciasto i  babki,  potem zjedliśmy nasze posiłki. Dostaliśmy od zająca  gliniane jajeczka, wykonane w pracowni ceramicznej, ze słodyczami  i szczęśliwi poszliśmy do swoich pracowni.  Można powiedzieć, że środa była udana - Hubert Skrzypczak.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261