Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Spotkanie z misjonarką

     "10 maja 2017r. odwiedziła nas pani Kasia, która była na misji w Afryce w Zambii. Pracowała tam jako wolontariuszka pomagając siostrom zakonnym, które zajmowały się dziećmi afrykańskimi. Siostry pracowały w szkołach założonych przez księży Salezjanów. Szkoły i przedszkola prowadzone są dzięki programowi "Duchowa adopcja na odległość". Każdy, kto w Europie wpłaci pieniądze, przyczynia się do rozwoju edukacji i do żywienia dzieci w Zambii. Nie znałam pojęcia misja i gdy zadałam pytanie to pani Kasia udzieliła mi odpowiedzi, pokazała także prezentację multimedialną o swojej misji. Zrozumiałam dlaczego pojechała do Afryki. Opowiadała ciekawie, dużo się dowiedziałam o życiu tamtejszych dzieci" - Katarzyna Skrzypczak.

    "Podobało mi się jak Kasia opowiadała o szkole afrykańskiej. Jest w niej inaczej niż u nas - nie ma książek, nie ma prądu. Jestem pod wrażeniem jak wykonywała swoją misję w Afryce. Były ciekawe zdjęcia i fajne filmiki z misji" - Hubert Skrzypczak.

    "Bardzo podobały mi się filmiki o ludziach, którzy żyją w Afryce w skromnych warunkach. Zauważyłam, że ci ludzie więcej się ruszają i nie siedzą w domu, prowadzą życie kulturalne tańcząc i śpiewając, także się uczą. Naprawdę podobało mi się to spotkanie" - Jola Kowal.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261