Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Spotkanie z uczniami

Dnia 16 maja 2017 roku grupa uczestników z Warsztatu, wraz z Danką, pojechała na zajęcia do  Szkoły Podstawowej nr 3 w Chodzieży.

      "Pokazywaliśmy dzieciom z klasy 2b co robimy w Warsztacie. Jako pierwsza opowiedziałam o moich książkach. Później Danka przeczytała fragment opowieści. W podziękowaniu dostałam tulipana. Później był krótki film o naszej pracy. Po filmie pozostali opowiedzieli, czym się zajmują i czym się pasjonują. Był też poczęstunek. Dzieci zaprosiły nas na lekcję muzyki, na której poznawaliśmy nuty, próbowaliśmy wydobyć dźwięk z kieliszka napełnionego wodą. Na zakończenie dzieci dały nam kartki z nutami, zeszyty do nut i ołówki. Bardzo mi się podobał ten wyjazd i lekcja muzyki - Paulina Kowalska.

        "Serdecznie dziękuję za zainteresowanie naszą pracą, oraz zaproszenie na zajęcia Pani Małgosi Jeśko-Doręgowskiej, oraz uczniom klasy 2b z SP3 w Chodzieży. Miła atmosfera spotkania sprzyjała uczestnikom WTZ w zaprezentowaniu prac zrobionych przez siebie w ramach zajęć warsztatowych. Uczestnictwo w lekcji muzyki było świetną niespodzianką dla uczestników WTZ jak i dla mnie. Dziękujemy!" - instruktor Danuta.                                       

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261