Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Ciekawe spotkanie nad jeziorem

W środę, 17 maja 2017, mieliśmy niecodzienne spotkanie ze specjalistą od ochrony ptaków, oraz z naszymi sąsiadami: sikorkami, wróblami i mazurkami, które zamieszkują budki lęgowe mieszczące się nad jeziorem Miejskim.

      Przyjechał do nas Pan Jerzy Dąbrowski z Rogoźna. Jest on specjalistą od ochrony ptaków z ponad trzydziestoletnim stażem, członkiem między innymi Komitetu Ochrony Orłów, a także założycielem i liderem „Zespołu obrączkarskiego ROGOŹNO”, zajmującego się obrączkowaniem ptaków. Pan Jerzy opowiadał nam o zwyczajach ptaków, oraz pokazał jak się je obrączkuje. Budki lęgowe, które znajdują się nad jeziorem, zamieszkiwane są przez: mazurki, wróble domowe, sikorki bogatki i sikorki modraszki.
Dziękujemy Panu Dariuszowi Sałacie za zaangażowanie nas w akcję .

      „Spotkaliśmy się nad jeziorem by zobaczyć jak dwaj panowie pracują. Jeden pan wchodził na drabinę i wyciągał z budek lęgowych małe ptaszki. Drugi pan je ważył i zakładał obrączki. Ptaszki miały różne imiona. To było ciekawe spotkanie. Zrobiliśmy sobie na pamiątkę wspólne zdjęcie”- Agnieszka Troszczyńska.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261