Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Piknik w Magazynie Wystawowym Polskiej Motoryzacji w Kąkolewicach

         "24 maja 2017  odbył się nasz majowy piknik w Kąkolewicach w Muzeum Motoryzacji, u naszego Przyjaciela pana Jana Kubackiego. Przywitał nas pan Wojtek Burzyński, który się tym miejscem opiekuje. Mimo iż pogoda była niefajna, to humory nam dopisywały i apetyt też. Pyszne jedzenie: sałatka, kiełbasa z grilla, chleb domowego wypieku ze smalcem i ogórkiem małosolnym i ciasto, bardzo mi smakowało. Te smakołyki przygotowała dla nas pani Ela Kusche. Miło się biesiadowało w scenerii aut i motocykli z dawnej epoki PRL - u. Najbardziej zapamiętam wóz policyjny, autobus "ogórek" i wóz transmisyjny Telewizji Polskiej. Pozdrawiam" - Katarzyna Skrzypczak.


         "W Kąkolewicach oglądaliśmy stare samochody osobowe i autobusy. Zdjęcia robiła nam Elżbieta Smocikowska. Bardzo dziękujemy panu Kubackiemu za udostępnienie miejsca na piknik i pani Eli Kusche za pyszne jedzenie" - Marcin Miklejewski.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261