Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Gontyniec zdobyty!

     21 lipca 2017 roku odbyła się piesza wyprawa, prowadząca przez wzgórze Gontyniec. Łącznie uczestnicy pokonali 16 kilometrów różnorodnej i niełatwej trasy. W wyprawie uczestniczyli: Katarzyna Skrzypczak, Jolanta Kowal, Kamelia Kramkowska, Ewa Kanty, Weronika Walczak, Marcin Miklejewski, Hubert Skrzypczak, Adam Roguski, Cezary Janiszewski, Piotr Sobkowski, Małgorzata Cyranowska, Danuta Drzewiecka - Piechowiak i Elżbieta Smocikowska.

Wszystkim serdecznie gratulujemy! Pokonaliście nie tylko kilometry, ale także własne słabości i niejedną górkę.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261