Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

"Wspaniali Poszukiwacze"

7 września 2017r. odbyła się wystawa prac ceramicznych pt. "Wspaniali Poszukiwacze". O godzinie 17:00 spotkaliśmy się w  Centrum Aktywności Seniora w Chodzieży.

Drodzy Przyjaciele! 
Cieszymy się, że byliście z nami na wystawie pt. "Wspaniali Poszukiwacze", oraz że prace wykonane w naszym Warsztacie cieszyły się dużym zainteresowaniem. 

Szczególne podziękowania kierujemy do pani Agnieszki Olszewskiej i pana Piotra Mąki - aktorów chodzieskiej grupy teatralnej "Próbownia". Jesteście świetni! Centrum Aktywności Seniora w Chodzieży okazało się doskonałym miejscem na naszą wystawę - pani Agnieszko, szefowo, dziękujemy za owocną współpracę.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261