Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

"Lekcja o Niepełnosprawności"

     Dnia 14 września 2017 roku odbyła się "Lekcja o Niepełnosprawności"  w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych  w Chodzieży. Nasz Warsztat też brał udział w imprezie. Jola, Asia i ja reprezentowałyśmy Warsztat w konkursie. Oprócz konkursu był także: pokaz rugby na wózkach, występ taneczny zespołu ludowego Tolija z Budznia, prezentacja naszej twórczości. Można było przejechać się trójkołowym rowerem. Była też grochówka, ciasta i napoje.  W konkursie zajęliśmy trzecie miejsce i dostaliśmy puchar i nagrody.  Było bardzo fajnie. Na koniec przejechałam się rowerem trójkołowym, było to fajne uczucie - Paulina Kowalska.

    Czwartek 14 września 2017 roku to kolejny dzień, który pozostanie na długo w mojej pamięci. W ten dzień w godzinach popołudniowych, a dokładniej od 15:00 do 18:00, braliśmy udział w niezwykłej lekcji o niepełnosprawności, która odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chodzieży. Była ona przeprowadzona na hali sportowej w formie konkursowej. Ja, oraz moje koleżanki: Paulina Kowalska i Jola Kowal, reprezentowałyśmy nasz Warsztat. Odpowiadałyśmy na pytania o niepełnosprawności. Impreza była przeplatana krótką częścią artystyczną. Pod koniec imprezy byłam mile zaskoczona informacją,  że nasz Warsztat w konkursie zajął  3 miejsce. My jako grupa odebraliśmy nagrody, a nasza Pani Kierownik statuetkę, oraz dyplom. Impreza była zorganizowana przez Stowarzyszenie "Bioderko" z Chodzieży" - Asia Kienic.

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261