Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Zabawa i nauka

       17 września 2017r. w Chodzieży, na terenie MOSIR, odbył się trzeci Piknik Naukowy. Głównym tematem pikniku była wielkopolska flora i fauna. Nasz Warsztat po raz pierwszy uczestniczył w tej imprezie. Na naszym stoisku można było składać budki lęgowe dla ptaków, które wykonała pracownia stolarska. Chętnych nie brakowało, a za dobrze wykonane zadanie każdy otrzymał pieczątkę. 
Podczas pikniku został także rozstrzygnięty konkurs fotograficzny Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chodzieży, w którym wzięliśmy udział. Bardzo cieszymy się, że nasze zdjęcie zostało wyróżnione i otrzymaliśmy nagrodę.

          „Mieliśmy stoisko z budkami lęgowymi dla ptaków. Pan Darek opowiadał o ptakach, np. o sikorkach i pomagał skręcać budki, które wykonała pracownia stolarska. Ela z pracowni komputerowej porobiła kilka zdjęć. Ja z kolegami – Adrianem , Piotrem i Czarkiem pomagaliśmy rozkręcać budki. Było bardzo fajnie - Marcin Miklejewski.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261