Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

BIBLIOTEKA TOUR

24 października poszliśmy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chodzieży na II KWARTALNĄ UCZTĘ LITERACKĄ - BIBLIOTEKA TOUR.. Dotyczyła ona podróży. Najpierw byliśmy w wypożyczalni, gdzie pani Honorata zaprosiła nas do zabawy z lornetką. Mogliśmy poczuć się jak na prawdziwym safari z egzotycznymi zwierzętami. Następnie w czytelni pani Joanna opowiadała o swoich podróżach, np. do Wrocławia, Paryża. Potem posłuchaliśmy opowiadania pana Pawła, który odwiedził wiele krajów, np. Turcję.Na koniec wzięłam udział w quizie multimedialnym i odpowiadałam na pytania używając swojego smartfona. Bardzo mi się podobało, był to naprawdę udany dzień - Paulina Opara.

     W bibliotece patrzyłam przez lornetkę i wyszukiwałam zwierzęta, a także wzięłam udział w zabawie w odgadywanie przedmiotów, które znajdowały się w plecaku. Miałam zawiązane oczy i udało mi się rozpoznać portmonetkę. Następnie słuchałam opowieści o podróżach i oglądałam zdjęcia, oraz pamiątki. Były tam różne czapki, w których na końcu zrobiliśmy sobie zdjęcie. Bardzo podobało mi się to spotkanie - Agnieszka Troszczyńska.

     W bibliotece było spotkanie z panią Joanną Łapacz, która podróżowała po różnych krajach. Była np. w Maroku, Pradze, Paryżu i innych. Następnie pan Paweł Kujawa opowiedział o swoich podróżach. Był np. w Indiach, Armenii, Gruzji. Miał też pamiątki z tych krajów: czapki, flet, bębenek i inne rzeczy, które mogliśmy obejrzeć. Bardzo mi się podobało, szczególnie opowieści o podróżowaniu - Paulina Kowalska.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261