Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Niezwykły koncert

9 listopada 2017r. nasza delegacja wzięła udział w Koncercie z Okazji Narodowego Święta Niepodległości, w wykonaniu młodzieży z I LO im. Św. Barbary w Chodzieży, oraz uczniów Społecznego Gimnazjum i Społecznej Szkoły Podstawowej w Chodzieży.

     "Byliśmy z grupą w Chodzieskim Domu Kultury zobaczyć występ młodzieży z liceum. Temat był związany ze Świętem 11 listopada, były śpiewane piosenki i recytowane wiersze. Udział w koncercie wzięli także chodziescy starostowie: Julian Hermaszczuk i Mirosław Juraszek. Dziękujemy za występ, bardzo nam się podobało" - Marcin Miklejewski.

    "Bardzo podobał mi się Koncert z okazji Święta Niepodległości, które jest związane z historią Polski. Na mapie Europy nie było państwa polskiego. Polska była pod zaborami, ale odzyskała wolność. Młodzież występująca na scenie grała na rożnych instrumentach i śpiewała. Występ był piękny, przyszło dużo gości" - Jolanta Kowal.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261