Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Praktyki w bibliotece

        Dnia 13 listopada 2017 roku , w ramach zajęć zawodoznawczych, poszliśmy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chodzieży. Dowiedzieliśmy się tam jak wygląda praca bibliotekarza, jak powinno układać się książki na półkach. Znajdują się tam różne działy np.: kryminał, horror, książki romantyczne i fantastyka. Każda książka ma swój tytuł i numer, można sprawdzić ją także w systemie komputerowym i wypożyczyć. Byliśmy także u góry w dziale dziecięcym i multimedialnym - Marcin Miklejewski.

      W Bibliotece uczyliśmy się jak wypożyczyć książki. Omawialiśmy sobie co można robić w różnych działach, np.: czytać czasopisma w czytelni. Było fajnie, podobało mi się wszystko co widziałem - Hubert Skrzypczak.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261