Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

"Wesoła Wdówka"

     W piątek 9 listopada 2007r. o godzinie 16:30 grupa osób wyruszyła warsztatowym samochodem do Poznania do Teatru na operetkę pt.: „Wesoła Wdówka”.  W skład tej grupy wchodzili: Pan Marek, Justyna, Danka, Przemek, Czarek, Jola, Paulina, Marcin i Wiesia czyli ja ). Tą  operetkę napisał Franz Lehar. Miała trzy akty i opowiadała o miłości, o zdradach i o pieniądzach. Zachwyciłam się dekoracją, strojami, piękną muzyką i śpiewem. Byłam zaskoczona tym wyjazdem. W operetce byłam pierwszy raz w życiu. Uważam ten wyjazd za udany. Było dużo ludzi i wszyscy byli ładnie ubrani.                                                   

                                                             tekst: ( Wiesława Paprzycka )

 

 

 

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261