Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Drugi dzień praktyk w bibliotece

     16 listopada 2017r. nasi uczestnicy, po raz drugi, odbyli praktyki zawodowe w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chodzieży. Weronika, Hubert i Marcin, wraz z instruktor Agmieszką Gałycz - Woźniak, byli w magazynie, mogli także doskonalić wcześniej nabyte umiejętności.
  Przypominamy, że Warsztat Terapii Zajęciowej realizuje zadania polegające na przygotowaniu osoby z niepełnosprawnością do zatrudnienia i rozwija niezbędne do tego umiejętności.

         "Pani Honorata zaprowadziła nas do piwnicy, gdzie znajduje się magazyn z książkami. Trzeba się tam odpowiednio ubrać, założyć fartuch i rękawiczki. Są tam różne książki, także bardzo zniszczone. Są poukładane według numerów na zakładkach. Mogliśmy wczoraj pomóc w układaniu książek. Dowiedziałem się także, że każdy może założyć sobie kartę w bibliotece" - Marcin Miklejewski.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261