Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

To była niezła komedia!

      We wtorek, 21 listopada  2017, uczestnicy oraz pracownicy naszego Warsztatu wybrali się do kina Noteć w Chodzieskim Domu Kultury. Te wyjście zorganizował nasz warsztatowy Samorząd na film pt.: „Listy do M 3”. Była to komedia wprowadzająca widza powoli w klimat Świąt Bożego Narodzenia.

Jeżeli jest tylko okazja to chętnie korzystam z takich wyjść, ponieważ można spędzić czas inaczej niż zwykle, a zarazem się pośmiać. Dodam jeszcze, że warto ten film zobaczyć - Asia Kienic.

         Byliśmy w kinie na filmie pt.: „Listy do m 3”. Film był bardzo fajny i trochę  śmieszny. Najbardziej mi się podobała scena jak wnuczek wsiadł za dziadkiem do pociągu.  Bardzo lubię  chodzić do kina, można się tam zrelaksować i pośmiać. Dobre też było jak  policjant gonił faceta przebranego za pingwina. Bardzo dziękuję naszemu Samorządowi za taki fajny film - Szymon Płonka.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261