Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Integracja i zabawa z przedszkolakami

          23 listopada 2017 r. byliśmy na spotkaniu integracyjnym z dziećmi w Przedszkolu nr 2 im. Szewczyka Dratewki w Chodzieży. Spotkanie bardzo mi się podobało. Na początku przedstawiliśmy się i powiedzieliśmy skąd jesteśmy. Opowiedziałam też o swoich zainteresowaniach i pokazałam swoje prace. Następnie wspólnie robiliśmy bałwanki z płatków kosmetycznych. Po zajęciach praktycznych przeczytałam dzieciom wiersz Juliana Tuwima pt.: "Lokomotywa". Na końcu bawiliśmy się na placu zabaw - Jolanta Kowal.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261