Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Integracja z przedszkolakami z Rataj

          24 listopada 2017r. grupa uczestników: Paulina Opara, Anna Sass, Weronika Walczak, Ewa Kanty, Adrian Szajowski i ja, wraz z opiekunami: Agnieszką Gałycz-Woźniak i Wiolettą Jakubczak, udała się do Przedszkola w Ratajach, Oddział "Sówki".  Najpierw się przedstawiliśmy i opowiedzieliśmy  jakie prace wykonujemy w Warsztacie. Pokazałam jak się robi poduszkę na szydełku. Czytałam także dzieciom bajkę o misiu. Następnie odbyły się zajęcia praktyczne, na których robiliśmy zawieszki choinkowe z drewna. Później zostały one  zawieszone na, przygotowanej w pracowni stolarskiej, choince z drewna. Spotkanie bardzo mi się podobało - Jolanta Kowal.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261