Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Dyskoteka Andrzejkowa

W dniu 23 listopada odbyła się dyskoteka Andrzejkowa w Chodzieskim Domu Kultury w godzinach od 14:00 do 18:00. Organizatorem dyskoteki był Samorząd WTZ. Był poczęstunek:  ciastka, napoje, pączki. Najbardziej podobały mi się migające światła, które nadawały uroku w tańcu.  Dyskotekę uważam za udaną .

Serdeczne dziękujemy Panu Dyrektorowi Chodzieskiego Domu Kultury za udostępnienie sali i sprzętu nagłośnieniowego oraz Stowarzyszeniu Na Górze za wypożyczenie sprzętu komputerowego.

                                              tekst: Krzysztof Tews

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261