Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Wystawa w sklepie "Arka" w Chodzieży

    

 

        Dnia 29 Listopada o godzinie 18:00 w sklepie „Arka” odbyło się otwarcie corocznej wystawy, na której zostały zaprezentowane wytwory: Warsztatu  Terapii Zajęciowej w Chodzieży, Domu Dziecka z Szamocina, oraz  DPS z Rzadkowa. Przybyłych gości przywitali główni gospodarze imprezy, Pani Lucyna i Pan Arek Zimni, Prezes Obywatelskiej Fundacji na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży, Wanda Ślesińska oraz Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Chodzieży Pani Katarzyna Ścigała.     Po raz kolejny miałam okazję spróbować swoich sił śpiewając ze swoimi przyjaciółmi w zespole. Wystąpiliśmy przed większą publicznością. Bardzo jestem zadowolona z występu oraz z całej imprezy. Można było też skosztować pysznego ciasta i wypić kawę.

                                           Tekst: Joanna Kienic

 

 

  

 

 

 

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261