Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Ciekawa wizyta w zakładzie "Nowy Dom Okna"

      "Dnia 11 stycznia, w ramach zajęć zawodoznawczych, pojechaliśmy do zakładu "Nowy Dom Okna", który mieści się na ul. Siejaka w Chodzieży. Oglądaliśmy jak wygląda produkcja okien, bardzo mi się podobało" - Adam Roguski.

      "Pan oprowadził nas po zakładzie i opowiadał jak montuje się okna w domu. Mówił też o wyjazdach za granicę do Niemiec, Belgii czy Szwajcarii. Podobało mi się. Do zakładu pojechali: Hubert Księżniakiewicz, Paulina Opara, Weronika Walczak, Marcin Miklejewski, Adam Roguski oraz instruktor Agnieszka Gałycz-Woźniak, stażysta Remigiusz Szeląg, no i ja" - Hubert Skrzypczak.
"Pan z produkcji opowiadał jak się robi ramy do okien za pomocą maszyn. W zakładzie produkowane są różne okna, które potem trafiają do Niemiec, Belgii czy Szwecji" - Marcin Miklejewski.


      "W zakładzie robią ramy do okien i wstawiają szyby. Pracuje tam 11 osób, w tym jedna kobieta, nie ma zmian, wszyscy pracują od 7:00 do 15:00. Wizyta bardzo mi się podobała, jednak praca tam jest bardzo ciężka" - Paulina Opara.

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261