Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Karnawałowe szaleństwo w Margoninie

      Dzień 28 stycznia 2018r., niedziela, godzina 14:00, pozostanie na długo w mojej pamięci. Właśnie wtedy nasz Warsztat, kolejny raz, bawił się na zabawie karnawałowej , wraz z zaprzyjaźnionym Warsztatem z Ujścia i pozostałymi gośćmi, w Restauracji „Komfort” w Margoninie.  Na wstępie imprezy było krótkie przemówienie naszej pani kierownik Małgorzaty Staszewskiej. Potem wznieśliśmy toast lampką szampana. Bawiłam się super przy cudownej muzyce. Oprócz wyborów króla i królowej , a także dam i kawalerów balu, nowością w tym roku była niespodzianka, którą przygotował dla wszystkich nasz Samorząd w postać fotobutki. Każdy z nas mógł sobie zrobić zdjęcie z fajnym nakryciem głowy. Też mogliśmy skosztować pysznego jedzonka – Joanna Kienic.

       Zrobiono trzy zdjęcia z fotobudki, była z tego niezła frajda, to było szaleństwo - Adrian Szajowski.

    Zabawę, jak co roku, rozpoczęła kilkoma słowami pani kierownik, pan starosta Julian Hermaszczuk powiedział również parę słów. Jako skarbnik Samorządu WTZ przeczytałam informację o fotobudce, którą Samorząd ufundował dla wszystkich uczestników zabawy. W fotobudce zrobiłam sobie zdjęcia z Asią, Pawłem, Przemkiem. Później jeszcze z panią Gosią Cyranowską i Szymonem. Trzeci raz zrobiłam zdjęcia z Cezarym i Łukaszem. Podczas zabawy był konkurs na króla i królową balu oraz damy i kawalerów balu. Była świetna zabawa. Zdjęcia z fotobudki będą fajnymi pamiątkami z tej zabawy - Paulina Kowalska.

     Na zabawie w Margoninie wszyscy się bawili doskonale, tańczyliśmy do różnych piosenek. Był toast lampką szampana i obiad, później był tort i placki. Zabawa była udana, szkoda, że trwała tak krótko. Mógłbym się bawić do 22:00! Tańczyłem z dziewczynami, także z warsztatu z Ujścia - Hubert Skrzypczak.

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261