Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

NAGRODA W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Nasz  Warsztat brał udział w  konkursie plastycznym pt: „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”, zorganizowanym przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Wałczu. Celem konkursu było inspirowanie twórczości artystycznej osób  niepełnosprawnych, kultywowanie tradycji wysyłania kartek do najbliższych, zmienianie stereotypów dotyczących osób niepełnosprawnych oraz upowszechnianie dorobku placówek i instytucji. Nasz Warsztat wysłał dziesięć kartek i zdobył pierwsze miejsce jako drużyna. Indywidualne drugie miejsce zdobyła Michalina Wachowska.

Nagrody zostały rozdany podczas uroczystej gali połączonej z  wernisażem prac  11 grudnia 2007 roku w WTZ w Wałczu.

                         Wszystkim serdecznie gratulujemy. 

 

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261