Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Obejrzeliśmy filmy o Powstaniu Wielkopolskim

      3 marca 2018 roku wzięliśmy udział w spotkaniu w Chodzieskim Domu Kultury, na którym zostały wyświetlone dwa filmy o Powstaniu Wielkopolskim. Spotkanie zorganizowało Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej. Pierwszy film opowiadał o wydarzeniach w Czarnkowie a drugi o zdobyciu niemieckiego pojazdu pancernego pod Budzyniem.

     "Filmy bardzo mi się podobały i były ciekawe, także dlatego, że opowiadały o terenach, które znam od dzieciństwa. Były to filmy historyczne. Podobała mi się ta niemiecka maszyna pancerna, która została zdobyta przez powstańców. Najbardziej podobała mi się piosenka w formie kolędy "Wśród nocnej ciszy", przerobiona na cześć pokonanego wroga.
Po powrocie do domu dowiedziałam się od babci, że jej wujek brał udział w Powstaniu, był porucznikiem ( czarno - białe zdjęcie w galerii)" - Jolanta Kowal.

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261