Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

ZABAWA KARNAWAŁOWA 2008

Dnia 30 stycznia  2008r., w godzinach od 14:00 do 20:00 w Restauracji „Komfort” w Margoninie, odbyła się zabawa karnawałowa zorganizowana przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Chodzieży. Na zabawę także w tym roku byli zaproszeni goście.  A na wstępie imprezy wznieśliśmy toast szampanem. Do tańca przygrywał nam wesołą muzykę nasz zaprzyjaźniony  Pan Marek, był pyszny tort i dobra zabawa. Imprezę uważam za bardzo udaną.

                                                                                              Tekst: Joanna Kienic 

 

    

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261