Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Spotkanie z uczniami z Prywatnej Szkoły Podstawowej im. Jana Bosko w Chodzieży

    W dniu 16 maja 2018 roku, w ramach zajęć zawodoznawczych, pojechaliśmy do Prywatnej Szkoły Podstawowej im. Jana Bosko w Chodzieży. Wykonywaliśmy z dziećmi serduszka z gliny na Dzień Matki. Bardzo mi się podobało i było fajnie - Paulina Opara.

     Dzisiaj pojechaliśmy na zajęcia integracyjne do szkoły podstawowej na ulicy Siejaka w Chodzieży. Robiliśmy serduszka z gliny, a na zakończenie wspólną fotografię. Zadowoleni wróciliśmy na Warsztat - Hubert Skrzypczak.

        Byliśmy dzisiaj w szkole na Siejaka. pomagaliśmy dzieciom przy wałkowaniu gliny. Podobało mi się - Adam Roguski.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261