Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Jubileusz 25-lecia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych w Budzyniu

W piątek, 25 maja, uczestniczyliśmy w Jubileuszu 25-lecia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych w Budzyniu.


     "Bardzo podobała mi się ta impreza. Były podziękowania i gratulacje dla wszystkich, którzy aktywnie działają w Towarzystwie. Były łzy wzruszenia. Odbyły się także występy dzieci i młodzieży, po których dziewczynka zagrała "Sto lat" na saksofonie. Nie mogło zabraknąć pysznego tortu oraz poczęstunku - zakąsek garmażeryjnych. Były też napoje ciepłe i zimne, było naprawdę super" - Jolanta Kowal.

      "W piątek 25 maja o godzinie 11:00, na zaproszenie „Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych w Budzyniu", wzięliśmy udział w Jubileuszu 25- lecia działalności. Na początku imprezy były składane gratulacje, podziękowania oraz życzenia. Na uroczystość przybyło dużo zaproszonych gości. Był też czas na część artystyczną, wtedy dzieci prezentowały swoje wiersze i piosenki. Był też pokazany układ taneczny. W ten sposób można było zobaczyć efekty rehabilitacji. Mogliśmy też skosztować pysznego poczęstunku. Impreza bardzo mi się podobała" -Joanna Kienic.

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261