Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Egzamin i zakończenie praktyk

29 maja 2018r. ostatni dzień treningu umiejętności zawodowych w firmie "Cerplast" odbyli nasi uczestnicy: Paulina Opara, Jolanta Kowal, Wojciech Połczyński, Krzysztof Tews i Hubert Księżniakiewicz. 28 maja wszyscy zdali egzamin i pozytywnie zakończyli praktyki. Kochani, serdecznie Wam gratulujemy!

     "Praktyki w firmie "Cerplast" w Oleśnicy zaczęły się 10 kwietnia 2018r. Opiekunem praktyk była Agnieszka Gałycz - Woźniak, a z firmy "Cerplast" mój tata, Piotr Opara. Wykonywaliśmy tam plastikowe zaślepki do lodówek, plastikowe zabezpieczenia do węża w pralce i zaślepki do bębna. Na egzaminie odpowiadaliśmy na pytania. Bardzo mi się podobało na praktykach" - Paulina Opara.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261