Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Czytaliśmy bajki przedszkolakom

    5 czerwca 2018 roku, kolejny już raz w ramach zajęć zawodoznawczych, z grupą przyjaciół oraz z instruktorem Agnieszką Gałycz - Wożniak, wybrałam się do Niepublicznego Przedszkola nr 2 w Chodzieży. Byliśmy w grupie "Krasnoludki". Czytałam bajkę pt.: "Królewna Śnieżka". Po zakończeniu czytania zadawałam dzieciom pytania o czym była bajka, a dzieci starały się odpowiadać. Później pomagaliśmy dzieciom wyklejać kwiatki. Wizyta w przedszkolu bardzo mi się podobała - Joanna Kienic.

    5 czerwca poszliśmy do Niepublicznego Przedszkola nr 2 im. Szewczyka Dratewki w Chodzieży. Czytaliśmy dzieciom różne książki, np.: "Królewna Śnieżka", "Śpiąca Królewna". Fajnie, że mogliśmy poczytać te książki dzieciom - Paulina Opara.
W przedszkolu czytaliśmy książki z bajkami. Było fajnie i przyjemnie, bardzo mi się podobało. Na zakończenie spotkania dostaliśmy kartkę zrobioną przez dzieci - Jolanta Kowal.


       Bardzo fajnie, że mogliśmy dzieciom poczytać bajki. Było bardzo fajnie, dzieci były grzeczne i bardzo miłe - Hubert Księżniakiewicz.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261